Chodský pes v nouzi

Tíno hledá nový domov
Gryf Vigilo (TÍNO) se narodil 24.4.2016
Tíno je u mě od 18.5.2021 za ty dva měsíce troufám si říct, jsem s ním udělala obrovský kus práce.
Miluje psy, lidi, děti. Chodí na volno, je odvolatelný ze hry.
Tínovi budu hledat zkušeného páníčka, protože ač je z něj milionový pes, tak špatným přístupem by mohl rychle skončit tam kde byl.
Nový páníček musí být zkušený pejskař, který ví, že pes potřebuje pravidla a důslednost !
Chci aby měl Tíno dům se zahradou, kde bude mít svůj kotec na odpočinek nebo bude v noci doma. Chci pro něj každý den vycházky mimo zahradu. Tíno už dělal pouhý alarm dost dlouho. Miluje poznávání světa.
Tíno ke mně došel s výrazným kulháním. Po vyšetřeních se zjistilo, že měl úraz a neustálým zatěžováním postižené nohy se vytvořil velký zánět a udělala artroza středního stupně v ramenní kloubu. Je nutné ještě cca 3x a to 1x za měsíc navštívit kliniku ve Starém městě kde Tínovi píchají do kloubu protizánětlivé látky (doléčení uhradím já).
Tíno už vůbec nekulhá a noha ho nijak neomezuje, ale určitě to nebude pes na těžký sport nebo na velké tůry. Je potřeba ho udržovat v kondici. Z 30kg je teď na 26kg, a to mu svědčí.
Tíno nám tu nezavazí, naopak loučení s ním bude velmi těžké. Proto na jeho osvojení nespěchám a budu pečlivě vybírat nové majitele. Jen se na mě čím dál víc fixuje a tak jsem se rozhodla, že už nadešel čas mu najít jeho doma.
Jelikož je Tíno s PP a je to typově opravdu moc hezký pes nebráním se, aby si ho někdo uchovnil. RTG jsou momentálně na vyhodnocení u MVDr. Ekra a podle ortopeda to vypadá na 0/0. Lokty jsou taky čisté. Je plnochrupý a kulky má obě. Takže by tomu nic nebránilo.
Bohužel skrz časové vytížení nemám čas zvedat telefony a tak, kdo máte zájem, napiště mi bud na messenger nebo email zuzkapeckova@seznam.cz něco o sobě a kam by Tíno šel + kontakt na Vás a já se ozvu 🙂 Piště jen vážní zájemci.
17.7.2021

**********

 

GOGO

kříženec německého ovčáka či chodského psa, s delší černohnědou srstí, je u nás již 1,5roku. Jeho věk je přibližně 5let. Gogo je pes vhodný pro zkušenějšího kynologa, který se mu bude věnovat a vysvětlí mu, že s lidmi je i zábava. Pejsek výborně střeží svůj prostor, a proto bude výborným hlídačem zahrady.

Kontakt: Roman Šmatlák                                                   
tel: 602 485 252
e-mail: romansmatlak@centrum.cz

Dog center Ajax
Volenice 61
Březnice

https://www.dogcenter.cz/inpage/pejskove-k-adopci/

 

.

 

13.7.2019

***********************