Chodský pes v nouzi

Argus od Zámku Rohozce hledá nový domov
Z velice vážných zdravotních důvodů hledám nový milující domov pro Arguse. Argus je povahově velice hodný pes. Miluje lidi. Za pohlazení by udělal cokoliv.
Velice hezky reaguje na děti – malé i velké. Perfektně snáší cestování autem.
Zvyklý pobihat kolem domu nebo chodit na procházky. Na vodítku i bez něj. Rozhodně neutíká. Ale vycvičený poslouchat na slovo není. Umí sedni, lehni, dej pac :o)
S fenkami se snáší fajnově … některé psy si vybírá.
Výborně hlídá dům.
Ačkoliv mu bude 7, je velice hravý.. ale nevtíravě.
Je ve velmi dobré fyzické kondici. Vždy byl dobře krmený.
Kontakt: 603 539 515
u Veselí nad Lužnicí
25.8.2021
**********
Další chlupatý krasavec jménem Jack.
Je to sedmiletý, přátelský, hravý a poslušný pes. Když se mu někdo nebo něco nelíbí upozorní vrčením , nemá rád manipulaci s obojkem to je schopný se ohnat , proto je dobré mu obojek prozatím ponechat.
Rád by žil v domku se zahradou u aktivní rodiny. Miluje dlouhé procházky a hlavně piškotky.
Není vhodný k menším dětem, ale už ke starším kolem patnácti let. Fenky se mu líbí ale psy nesnese.
V případě zájmu o Jacka kontaktujte kancelář útulku od 10:00 do 16:00 hod.
Kontakt do kanceláře útulku tel: 739433776
Psí útulek Bouchalka
Na Bouchalce 398
Bouchalka

 

25.8.2021
**********
Tíno hledá nový domov
Gryf Vigilo (TÍNO) se narodil 24.4.2016
Tíno je u mě od 18.5.2021 za ty dva měsíce troufám si říct, jsem s ním udělala obrovský kus práce.
Miluje psy, lidi, děti. Chodí na volno, je odvolatelný ze hry.
Tínovi budu hledat zkušeného páníčka, protože ač je z něj milionový pes, tak špatným přístupem by mohl rychle skončit tam kde byl.
Nový páníček musí být zkušený pejskař, který ví, že pes potřebuje pravidla a důslednost !
Chci aby měl Tíno dům se zahradou, kde bude mít svůj kotec na odpočinek nebo bude v noci doma. Chci pro něj každý den vycházky mimo zahradu. Tíno už dělal pouhý alarm dost dlouho. Miluje poznávání světa.
Tíno ke mně došel s výrazným kulháním. Po vyšetřeních se zjistilo, že měl úraz a neustálým zatěžováním postižené nohy se vytvořil velký zánět a udělala artroza středního stupně v ramenní kloubu. Je nutné ještě cca 3x a to 1x za měsíc navštívit kliniku ve Starém městě kde Tínovi píchají do kloubu protizánětlivé látky (doléčení uhradím já).
Tíno už vůbec nekulhá a noha ho nijak neomezuje, ale určitě to nebude pes na těžký sport nebo na velké tůry. Je potřeba ho udržovat v kondici. Z 30kg je teď na 26kg, a to mu svědčí.
Tíno nám tu nezavazí, naopak loučení s ním bude velmi těžké. Proto na jeho osvojení nespěchám a budu pečlivě vybírat nové majitele. Jen se na mě čím dál víc fixuje a tak jsem se rozhodla, že už nadešel čas mu najít jeho doma.
Jelikož je Tíno s PP a je to typově opravdu moc hezký pes nebráním se, aby si ho někdo uchovnil. RTG jsou momentálně na vyhodnocení u MVDr. Ekra a podle ortopeda to vypadá na 0/0. Lokty jsou taky čisté. Je plnochrupý a kulky má obě. Takže by tomu nic nebránilo.
Bohužel skrz časové vytížení nemám čas zvedat telefony a tak, kdo máte zájem, napiště mi bud na messenger nebo email zuzkapeckova@seznam.cz něco o sobě a kam by Tíno šel + kontakt na Vás a já se ozvu 🙂 Piště jen vážní zájemci.
17.7.2021

**********

 

GOGO

kříženec německého ovčáka či chodského psa, s delší černohnědou srstí, je u nás již 1,5roku. Jeho věk je přibližně 5let. Gogo je pes vhodný pro zkušenějšího kynologa, který se mu bude věnovat a vysvětlí mu, že s lidmi je i zábava. Pejsek výborně střeží svůj prostor, a proto bude výborným hlídačem zahrady.

Kontakt: Roman Šmatlák                                                   
tel: 602 485 252
e-mail: romansmatlak@centrum.cz

Dog center Ajax
Volenice 61
Březnice

https://www.dogcenter.cz/inpage/pejskove-k-adopci/

 

.

 

13.7.2019

***********************